مرکز تماس

49 42 53 65 21 98+

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

چه چیزی باعث ایجاد یک وب سایت خوب می شود؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه : 3 دقیقه

یک وب سایت خوب

چه چیزی فراتر از طراحی وب موثر وجود دارد. بیایید اصول اولیه برای ایجاد یک وب سایت خوب را مرور کنیم.

 

۱. طراحی موثر و در حال تحول در یک وب سایت خوب

آیا تا به حال روی یک وب سایت کلیک کرده اید و فوراً در بی نظمی دکمه ها ، متن و پیوندها را دیده و بین آنها گم شده اید؟ تصوری که وب سایت شما ایجاد می کند مستقیماً نشان دهنده شایستگی کسب و کار شما است. یک صفحه اصلی خوب طراحی شده برای ایجاد اعتماد و انتقال ارزش به مشتریان بالقوه، بسیار مهم است.
بنابراین ، بهتر است هنگام طراحی همیشه تجربه کاربری (UX Design) را در نظر داشته باشید. میتوان به عناصری مانند یک طرح جذاب ، فضای سفید ، متن خوانا که یک راهنمای سبک و متفکرانه اشاره کرد که در جلب و حفظ توجه مشتری بسیار موثر خواهد بود. تعادل خوب در طراحی وب ، تجربه خوبی را برای مشتریان شما به همراه خواهد داشت.
علاوه بر این ، طراحی واکنش گرا (رسپانسیو) مهم است: در نظر داشتن اندازه صفحه نمایش کاربر، نوع پلتفرم یا سیستم عامل و همچنین مرورگر کاربر از جمله مواردی است که یک وب سایت واکنش گرا عالی هر بار تجربه بهینه ای را برای آنها فراهم می کند. تحقیقات منظم و کامل بازار به شما کمک می کند تا وب سایت خود را به طور مداوم تطبیق داده و تکامل دهید تا با نیازهای در حال تغییر مصرف کنندگان مطابقت داشته باشد.

۲. هویت برند خود را بیان کنید (برند سازی)

وب سایت شما نقش مهمی در ایجاد هویت برای برند شما دارد. لوگو، برچسب، تصاویر کپی رایت دار و … ارزش های شما باید از طریق پیام در هر صفحه وب سایت مشخص باشد. به طور کل، سایت شما باید به روشنی پاسخ دهد “چه کسی” و “چه برندی” مارک و معرف شماست و باید بازدیدکنندگان در عرض چند ثانیه از آن تاثیر بگیرند و متوجه این مسئله شوند.

۳. برای مخاطبان خود جذابیت ایجاد کنید

مهمترین بخش در ایجاد یک نام تجاری و وب سایت این است که مخاطبان هدف خود را در نظر داشته باشید. همه انتخاب ها در طراحی باید پاسخگو این موضوع باشد که چگونه می توانید بهترین خدمات را به آنها ارائه دهید و یک تجربه مثبت ، به یاد ماندنی و منحصر به فرد برای آنها ایجاد کنید. بدون این، شما نمی توانید در کنار رقبا به رقابت بپردازید.
از زبان و تصاویری استفاده کنید که برای مشتریان و کاربران جذاب باشد و ارزشهایی را که می توانند با خدمات یا محصولات شما ارتباط داشته باشند را منعکس کند.

۴. تمرکز بر ارزش ها

وقتی بازدیدکننده ای به صفحه اصلی وب سایت شما می آید ، باید آنها را مجبور کرد که در صفحه مانده و همچنین از صفحات دیگر وبسایت شما بازدید کنند. صفحه اصلی بهترین مکان برای برجسته کردن پیشنهاد ارزشمند شما است تا مشتریان حتی برای آینده محصولات و خدمات شما را برای استفاده در نظر داشته باشند. زمانی که این عمل صورت پذیرد، شما یک قدم از رقبای خود جلوتر قرار میگیرید. با ارائه خدمات/محصول با کیفیت و استفاده از نکاتی که در بالا ذکر شد، افرادی را که “فقط در حال مرور و بازدید” هستند را به مشتری تبدیل می کنید!

نتیجه گیری

در نهایت با تمرکز به این 4 نکته شما میتوانید بهترین نتیجه را از طراحی وب سایت خود بگیرید. در مقالاتی دیگر به جزئیات بیشتری میپردازیم تا بتوانیم شما را در این مسیر بهتر راهنمایی کنیم، همیشه این را در نظر داشته باشید که چه چیزی باعث ایجاد یک وب سایت خوب می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =

جدول محتوا